LeftRight

درباره ایبوک استور بانی فرم:

این وب گاه و پروژه توسط نشریه آنلاین بانی فرم به آدرس www.baniform.ir ، با هدف خلق بانک اطلاعات شامل کتابهای الکترونیکی، فهرست وب سایت ها، فهرست برگزارکنندگان مسابقات و فهرست مجلات مرتبط با رشته‌های معماری، طراحی صنعتی، طراحی گرافیک، فشن، عکاسی، هنرهای معاصر، نقاشی، مجسمه سازی و تمامی رشته‌های هنر و دیزاین پدید آمده است.

• دسترسی به منابع و داده‌های وب گاه شامل شرایط ویژه برای مخاطبان و بازدیدکنندگان نمی‌گردد و در راستای پاسخگویی به نیازها و دسترسی به منابع تیوری، علمی و نوشتاری برای اساتید، طراحان، هنرمندان، دانشجویان و دانش‌پژوهان رشته‌های هنر و دیزاین و افرادی که علاقه‌مند به پژوهش و مطالعه در گرایش‌های عنوان شده می‌باشند، خلق گردیده است.

• این پروژه توسط بانی فرم جهت اشتراک منابعی که در آرشیو نشریه گردآوری و ثبت گردیده است با پرداخت هزینه‌های اندک در دسترس علاقه‌مندان و پژوهشگران می‌باشد و همواره مطالعه و دسترسی به برخی از کتاب‌ها مستلزم پرداخت هزینه‌ای اندک است، این استراتژی در راستای حمایت از وب گاه، هاستینگ و گسترش پروژه می‌باشد.
بدیهی است ارزش کتابهای ارایه شده بیش از مبالغی است که پرداخت می‌گردد و در مواردی این هزینه‌ها حذف و مطالعه کتاب‌ها به صورت رایگان در نظر گرفته شده است.

در صورتی که به نظر می‌رسد محتوا، نوشتار یا کتابی بدون رعایت حقوق کپی رایت در این وب گاه منتشر گردیده است، به عنوان ناشر، نویسنده، صاحب اثر و نوشتار می‌توانید آنرا از طریق اطلاعات تماس به ما گزارش دهید تا جهت ویرایش و یا حذف از وب گاه اقدام نماییم.

فهرست وب سایت‌ها:
فهرستی از وب‌سایت‌های شناخته شده، بروز، فعال و بین‌المللی مرتبط با رشته‌ها و گرایشات عنوان شده می‌باشد که جهت معرفی بیشتر به مخاطبان هنر و دیزاین در این بخش بارگزاری شده است.

فهرست آواردز:
در این بخش فهرست برگزارکنندگان رقابت‌های معتبر در سطح بین‌المللی که هر ساله، بصورت دوره‌ای و یا پیوسته رقابت‌ها و چلنج‌های بین‌المللی را برگزار می نمایند، قرار گرفته است.

فهرست مجلات:
این بخش شامل فهرستی از مجلات و نشریات معتبر در فیلدهای عنوان شده از سراسر جهان می‌باشد.

افزودن لینک در وب سایت:
در صورتی که وب سایت و یا وبلاگ شما در فهرست های تعریف شده ثبت نشده است، هم اکنون می‌توانید از طریق فرم ارسال به صورت مستقیم آنرا در وب گاه ثبت نمایید. (اعتبار و فعالیت لینک ارایه شده در الویت این خط مشی و انتشار در وب گاه قرار دارد)

اطلاعات تماس:
آدرس وب‌گاه: lib.baniform.ir
پست الکترونیکی: lib [at] baniform.ir
تلفن: ۲۶۳۱۹۴۰۱ ۲۱ ۰۰۹۸
نمابر: ۲۶۳۱۸۵۶۴ ۲۱ ۰۰۹۸

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Instagram